Poznaj nas

W świecie alleBLOX wszystko się układa

alleBLOX to klocki konstrukcyjne w czternastu seriach tematycznych, które odpowiadają na najpopularniejsze zainteresowania dzieci.

Z myślą o małych konstruktorach

Z myślą o małych konstruktorach przygotowaliśmy zestawy, wśród których znajdą się propozycje odpowiednie dla każdego dziecka, niezależnie od jego stopnia zaawansowania w układaniu klocków. Najmniejsze zestawy mają po kilkadziesiąt elementów, a te największe dla wprawionych budowniczych — ponad 500. Zależy nam na tym, aby każde dziecko mogło czerpać satysfakcję i przyjemność z tej formy zabawy.
W każdym zestawie oprócz klocków znajdziesz również przejrzystą instrukcję składania.

CampingKit

Seria dla fanów biwakowania. Do wyboru zestaw z namiotem lub bardziej rozbudowany - z kamperem. Każdy z nich umożliwi świetną zabawę.
Zobacz

CityVehicles

8 pojazdów, dla każdego małego fana samochodów satysfakcja na pewno będzie większa, jeśli uda się uzbierać całą kolekcję.
Zobacz

ConstructionCrew

Ekipa budowlana w akcji! W tej serii znaleźć można między innymi wózek widłowy, koparkę, cysternę.
Zobacz

FireBrigade

Seria dla małych aspirujących strażaków. Od najprostszych pojazdów, po bardziej złożone z dodatkowymi akcesoriami. Jeden z większych zestawów pozwala na zbudowanie platformy strażackiej.
Zobacz

HomeStead

Jeden z ulubionych tematów zabawy wielu dzieci, czyli maszyny rolnicze i zwierzęta gospodarskie. Zestawy zawierają figurki zwierząt.
Zobacz

JungleDefenders

Auto terenowe, motorówka i motywy roślinne rodem z dżungli to zestawy idealne dla małych miłośników wielkich przygód.
Zobacz

TowingService

Awaria auta? Żaden problem. Zestawy związane z holowaniem i naprawą pojazdów ucieszą każdego fana majsterkowania przy samochodach.
Zobacz

MilitaryForce

Zestawy militarne z imponującym czołgiem (składającym się z aż 563 elementów) na czele. Coś dla każdego, kogo interesuje zawód żołnierza.
Zobacz

PoliceForce

Samochody, motocykle, motorówki i helikoptery policyjne, które umożliwią szybkie schwytanie każdego niebezpiecznego zbiega.
Zobacz

CampingKit

CityVehicles

ConstructionCrew

FireBrigade

HomeStead

JungleDefenders

TowingService

MilitaryForce

PoliceForce

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.

Akceptuję