alleBLOX

Najlepsza jakość i szeroka oferta

Wierzymy, że nasza szeroka oferta sprosta Państwa oczekiwaniom. Z przyjemnością porozmawiamy o szczegółach. Zapraszamy do współpracy.

Różnorodne
serie tematyczne

Oferta obejmuje zarówno rozbudowane zestawy, które zapewnią doskonałą rozrywkę na wiele godzin, jak i małe (bardzo atrakcyjne cenowo). Ilość klocków w zestawach to od dwudziestu kilku do prawie 600. Szeroki asortyment klocków uwzględnia różnorodne serie tematyczne przeznaczone dla każdego. Dzięki estetycznym opakowaniom i bogatej zawartości klocki alleBLOX stanowią idealny pomysł na prezent. Zapraszamy do współpracy.

Formularz kontaktowy

  Imię i Nazwisko

  Firma

  Rodzaj działalności(sieć)

  Email

  Telefon

  Wiadomość


  Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak zaznaczenie wszystkich 4 zgód jest konieczne do zrealizowania celu, w którym zostały podane. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej wycofaniem.

  Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.

  Akceptuję