alleblox klocki konstrukcyjne

Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Najmłodsi już nie mogą doczekać się prezentów, a obdarowujący jak zwykle głowią się, co kupić. Wśród prezentowych pewniaków jest jeden, który nie dość, że zapewni wiele godzin dobrej zabawy, to w dodatku nauczy dziecko cierpliwości, rozwinie jego wyobraźnię i przyniesie satysfakcję z wykonanego zadania – klocki alleBLOX.

Spośród wszystkich naszych zestawów – tych całkiem małych, bardziej rozbudowanych i największych warto wybrać taki, który ilością elementów będzie pasował do stopnia zaawansowania małego konstruktora. Małe zestawy dla początkujących konstruktorów sprawią, że nie zniechęcą się oni do tej formy zabawy, a duże zestawy dla wprawionych w sztuce układania klocków zapewnią doskonałą zabawę na długi czas.

Oprócz odpowiedniego stopnia rozbudowania zestawu warto zwrócić uwagę również na jego tematykę. Na szczęście spośród 14 serii tematycznych łatwo jest wybrać zestaw dla każdego dziecka niezależnie od zainteresowań.

Nasze propozycje na Dzień Dziecka 2022:

Zestaw z wieżą strażacką 478236: w skład zestawu wchodzi wieża strażacka, dwa pojazdy strażackie (mały i duży), dwie figurki i stojak na narzędzia – 245 elementów

Zestaw z domkiem 478235: w skład zestawu wchodzi domek z ogródkiem, figurka, kot i jego budka – 135 elementów

Zestaw z kamperem 478256: w skład zestawu wchodzi kamper, stanowisko do przygotowywania posiłków z drzewem, trzy figurki, stoli z krzesłami, piesek – 343 elementy

Samochód wyścigowy 478250 – 173 elementy

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Przeglądając tę stronę, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.

Akceptuję